Fytofontana Virostop nosný sprej 20 ml

Kód: 18797
1 hodnotenie
Značka: FYTOFONTANA
6,49 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

Používa sa ako doplnková liečba pri nádche a alergickej rinitíde, zároveň slúži na ochranu suchej sliznice.

Balenie:20 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

FYTOFONTANA ViroStop nosový sprej 20 ml

Začnite s užívaním ViroStop spreja ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia / škriabania v hrdle, kýchania skôr, než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavení riziku nákazy.

Výhody produktu:

 • Vytvára ochranný film na sliznicu, tým v prvom rade fyzicky bráni prieniku baktérií a vírusov do organizmu.

 • Má antibakteriálny účinok, ničí baktérie a vírusy.

 • Inhibuje enzýmy neuraminidázy na povrchu vírusov, vírus sa nemôže dostať do bunky a množiť.

 • Výrazne posilňuje imunitný systém - zlepšuje odolnosť organizmu voči infekciám.

 • Sprejová forma umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu na sliznicu.

Aktívne látky:

 • Cistus grécky je rastlina s vysokým obsahom polyfenolov, ktoré tvoria tzv. ochranný štít zabraňujúci prieniku baktérií a vírusov do buniek. Cistus zvyšuje imunitu, zbavuje organizmus toxických látok, pôsobí proti plesniam, má protizápalové a dezinfekčné vlastnosti.

 • Citrusové bioflavonoidy sú vysoko účinný koncentrát s obsahom bioflavonoidov, ktoré vykazujú silné účinky zabraňujúce množeniu baktérií, vírusov a plesní.

 • Echinacea purpurová obsahuje množstvo cenných látok, ktoré zvyšujú obranyschopnosť organizmu. Pomáha pri chrípke a prechladnutí.

 • Šalvia lekárska má silný antibakteriálny a protizápalový účinok. Pomáha pri angíne, zápaloch ústnej dutiny a krku, pri zápaloch močového a zažívacieho ústrojenstva.

 • Acerola je veľmi bohatým prírodným zdrojom vitamínu C. Má výrazné antioxidačné účinky. Je vhodná pri prechladnutí a chrípke. Podporuje funkciu imunitného systému.

Zloženie produktu: 

2800 mg Cistus grécky (Cisti creticus eriocephalus, extrakt s 60% obsahom polyfenolov) Echinacea purpurová (Echinacea purpurea) Šalvia lekárska (Salvia officinalis) Acerola (Barbadonská čerešňa, Malpighia glabra, extrakt) citrusové bioflavonoidy Mäta pieporná (Mentha piperita, silice - olej) Prídavné látky suprasweet, sorbát draselný, voda.

Odporúčané použitie:

 • Aplikujte 2x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 2x 2 vstreky denne. V prípade akútneho stavu aplikujte 3x denne 5 vstrekov do úst, deťom starším ako 6 rokov sa podávajú 3x 2 vstreky denne.

 • Sprejová forma umožňuje jednoduchú a rovnomernú aplikáciu na sliznicu. Začnite s užívaním ViroStop spreja ihneď pri prvých príznakoch prechladnutia (škrabania v hrdle, kýchaní) skôr, než sa ochorenie vyvinie. Taktiež ho používajte, ak ste vystavení riziku nákazy.

 • Pre dosiahnutie lepšieho efektu užívajte ešte 3 dni po odznení ochorenia. Dĺžka aplikácie by nemala prekročiť 14 dní.

Dôležité upozornenie:

Kontaktujte svojho lekára v prípade, ak príznaky ochorenia pretrvávajú dlhšie ako 7 dní, ak sa príznaky zhoršujú, alebo sú sprevádzané horúčkou, ak ste tehotná alebo dojčíte. Zdravotnícky prostriedok. Spotrebujte do: dátum na obale.

Viac informácií o produkte nájdete na sk.virostop.info

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: